Pamiętnik Florence
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share

Pamiętnik Florence

Go down 
AutorWiadomość
Florence Anderson
Florence Anderson
Florence Anderson

Wzrost | Waga : 178cm | 63kg
Punkty doświadczenia : 0
Stan postaci : Zdrowa i przerażona, lecz zdeterminowana.

Pamiętnik Florence Empty
PisanieTemat: Pamiętnik Florence   Pamiętnik Florence EmptyNie Sie 25, 2019 9:01 pm

Jako dziecko pisałam pamiętniki, lecz po pójściu do liceum zaprzestałam tego. Może czas sobie przypomnieć, jak to jest? Pisanie w pamiętniku. Brzmi swojsko, sentymentalnie, normalnie. A ja w tej nowej rzeczywistości potrzebuję odrobiny normalności. Muszę uporządkować swoje myśli i to, co mnie tu spotkało. Żeby przeżyć, wytrwać do czasu przyjścia pomocy albo ucieczki. Kto wie, może teraz czyta to jakiś badacz czy historyk i uśmiecha się pod nosem? Oby nie. Ja naprawdę chcę żyć. I przeżyję... Mam taką nadzieję. Nie, ja to wiem!

Ostatnio zmieniony przez Florence Anderson dnia Wto Sie 27, 2019 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://ashtown.forumpolish.com/t128-florence-andersonhttp://ashtown.forumpolish.com/t135-pamietnik-florence#319
Florence Anderson
Florence Anderson
Florence Anderson

Wzrost | Waga : 178cm | 63kg
Punkty doświadczenia : 0
Stan postaci : Zdrowa i przerażona, lecz zdeterminowana.

Pamiętnik Florence Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Florence   Pamiętnik Florence EmptyNie Sie 25, 2019 9:26 pm

Ludzie. Tu jest pełno ludzi. To pocieszające, że nie jestem w tym sama... Warto uwiecznić tych, którzy wyryli się w mojej pamięci, prawda? Czy myślę o nich dobrze, czy źle, opisując moją relację z nimi, udowodnię ich istnienie. Każdy dostanie swoją stronę. Jeśli akurat jednemu z nich ten pamiętnik wpadł w ręce, pozdrawiam go z tego miejsca! Mam nadzieję, że masz dobry powód, by tykać cudze rzeczy... Wiesz, jeszcze istnieje coś takiego jak prywatność. Jeszcze. Wątpię, że dowiesz się czegoś nowego o sobie czy moim postrzeganiu ciebie, bo zwykłam nie ukrywać takich rzeczy, ale... zapraszam! Jak już wziąłeś ten skromny zeszyt w swoje łapy, to korzystaj!

MAXINE "MAX" FINCH
Dostajesz pierwszą stronę, moja droga! Zasłużyłaś, w końcu tyle się znamy... Chociaż i tak wiem, że to nie wynagrodzi tych straconych, pełnych milczenia lat. Znaczy, nie żeby wina była tylko po mojej stronie. To fakt, że się wyprowadziłam (nie, żebym miała w tej kwestii wiele do gadania... dobra, już przestaję) i pojawiałam się rzadko w Ashtown, ale obie pisałyśmy do siebie rzadziej i rzadziej. Przyznaj, też widziałaś w tym coraz mniej sensu. W końcu dotarłyśmy do momentu, gdy już głupio było odpisywać. Obie ruszyłyśmy do przodu, tak już bywa... Ale dziękuję ci, Max. To między innymi dzięki tobie miałam takie fajne dzieciństwo! Musisz przyznać: to wszystko co robiłyśmy razem, było całkiem zabawne.

JOSEPHINE "JO" MAXWELL
Która z naszych rodzin zainicjowała to spotkanie mające na celu poznanie się nowych sąsiadów po tym, jak przeprowadziłam się do Bittersprings, niedaleko ciebie? Pamiętasz, Jo? To grzecznościowe posunięcie było bardzo ważne, w końcu wtedy się poznałyśmy! Mówiąc poetycko, nasze losy się splotły i nic nie wskazywało na to, by miały się na dłużej rozpleść. Nawet gdy w grę weszła taka nieoczekiwana katastrofa, jestem pewna, że prędzej czy później się spotkamy... Mam nadzieję, że wszystko z tobą w porządku! Wiesz, że cię lubię i nie chcę, by stało ci się coś złego.

ALYONA MIKHELSON
Trochę ode mnie starsza, ale w ogólnym rozrachunku nadal stosunkowo młoda pani doktor. Zaimponowałaś mi swoim opanowaniem, profesjonalizmem i optymizmem, które pokazałaś w tak nietypowej sytuacji. Tyle przerażonych ludzi uciekło do szpitala, a ty po prostu robiłaś to, co do ciebie należy... Szanuję to i cieszę się, że mogłam ci trochę pomóc.

CHEOLMIN SEON
Koreańczyk, który podczas trzęsienia ziemi w przeciwieństwie do mnie pomyślał o uratowaniu nie tylko siebie, ale też innych. Przyniosłeś swoją uczennicę aż do szpitala, mimo że miała złamaną nogę. Podziwiam to.
Powrót do góry Go down
http://ashtown.forumpolish.com/t128-florence-andersonhttp://ashtown.forumpolish.com/t135-pamietnik-florence#319

Pamiętnik Florence
Powrót do góry 
Strona 1 z 1