- Ashtown
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

 
Brak nowych postów

Ashtown

Dział poświęcony tematom wspólnym dla wszystkich postaci. Znajduje się tu między innymi temat do rzucania kośćmi oraz ten poświęcony komunikacji. To tu zostaną przeniesione tematy zakończonych już heroicznych wypraw. W tym dziale również znajdują się osobne tematy śmiałków, którzy samobójczo postanawiają rozpocząć rozgrywkę poza strefą bezpieczną.

232Temat do rzucani...
Nie Wrz 15, 2019 12:33 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Ratusz

Ratusz był od zawsze wizytówką Ashtown. Budynek był też punktem wycieczek, posiadał piękny gmach, który był uwieczniany na zdjęciach przez wszystkich turystów. Dzisiaj budynek nie pełni już swojej dawnej funkcji. Stał się schronieniem dla ocalałych i nikt nie przychodzi tutaj, aby zwiedzać.
1182Hol główny
Wto Wrz 24, 2019 5:31 pm
Inna Kulikov Zobacz ostatni post
Brak nowych postów


Szpital

Budynek wydaje się stosunkowo schludny - w miarę możliwości zadbano o sterylne warunki, które choć dalekie od ideałów, stanowią ostoję dla resztek dbałości. Azyl dla ludzi nękanych różnymi przypadłościami - od ran nabytych w terenie po uporczywości osłabionych organizmów. W składzikach wciąż znaleźć można najbardziej podstawowe i najpotrzebniejsze lekarstwa i opatrunki.
18117Korytarze
Sob Wrz 28, 2019 6:21 pm
Rian O'Hara Zobacz ostatni post
Brak nowych postów


Pensjonat

Niegdyś był to najważniejszy punkt turystyczny miasteczka. Każdy, kto przyjeżdżał w rejony Ashtown, prędzej czy później decydował się na odpoczynek w pensjonacie oferującym ucieczkę od utrapień codziennego życia i zgiełku wielkich miast. Dziś powrót do cywilizacji okazuje się modlitwą, która spoczywa na ustach wielu.
1394Świetlica
Pon Wrz 30, 2019 11:34 pm
Alison Dawson Zobacz ostatni post
Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane